Son Alyans

Android için Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 5.2 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Jaranwala Apps
Android işletim sistemine sahip olan tüm cihazlarınıza kolaylıkla yükleyebileceğiniz, en trend alyans çeşitlerini size sunan bir uygulama.

Android işletim sistemine sahip olan tüm cihazlarınıza kolaylıkla yükleyebileceğiniz, en trend alyans çeşitlerini size sunan bir uygulama.

Her genç kızın hayali bir gün sevdiği bir adamla hayatını birleştirmektir. Bu gün ile ilgili bir çok hayal kurar. Bu gün gelip çattığında da her şeyin hayallerindeki gibi mükemmel olmasını ister. Eğer siz de evlilik arefesinde olan bir gelin adayı iseniz işiniz biraz zor demektir. Çünkü bu konularda karar vermek çok zor olacaktır. En zor olanı da hayatınızın sonuna kadar parmağınızda taşıyacağınız, aşkınızın simgesi olacak olan evlilik alyansını seçmektir. Size bu seçim konusunda çok yararlı olacağını düşündüğüm bu uygulamayı Android cihazlarınıza yükleyerek uygulamanın içerdiği son moda ve trend alyans modellerini inceleyebilirsiniz.

Uygulamanın içeriğine sade, şık, gösterişili, şatafatlı, kibar, zarif, düz, taşlı gibi bir çok alyans modeli bulunuyor. Her kullanıcımızın zevkine hitap eden bir model muhakkak vardır. İşte bu modellerin hepsini geniş bir yelpazeye sahip olan bu uygulamada inceleme fırsatı bulacaksınız. Üstelik bu uygulamayı Android işletim sistemine sahip olan tüm cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Son Alyans indir